Biuro wirtualne

BIURO WIRTUALNE

Plac Kaszubski 8 lok. 311

BIURO WIRTUALNE jest idealnym rozwiązaniem, jeśli zakładasz własną działalność/spółkę lub zarządzasz już swoją firmą w domu, w terenie czy podróżując. Podpisując z nami umowę możesz zarejestrować firmę z adresem naszego biura. Wynajmujesz adres dla swojej firmy, który możesz podawać w bankach, we wszystkich urzędach, a także jako adres do korespondencji dla swoich kontrahentów. Nie musisz wynajmować drogiego w utrzymaniu biura stacjonarnego a mimo to siedziba twojej firmy będzie znajdować się w samym centrum Gdyni pod adresem Plac Kaszubski 8 lok. 311.

Jesteśmy uniwersalnym rozwiązaniem dla osób i firm ceniących sobie swobodę działania – z naszego biura korzystasz w takim zakresie, w jakim potrzebujesz, jesteś też nieograniczony czasowo. Stworzyliśmy pakiety z różnymi rodzajami usług, jakie możemy Ci zaoferować, każdy więc znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie masz możliwość wynajmu gabinetu, biurka lub wynajmu salki konferencyjnej – dogodnego miejsca na konwersacje, szkolenia, kameralne spotkania czy sesje coachingowe.

Dzięki współpracy z nami otrzymujesz prestiżowy adres dla swojej firmy! Obniżasz koszty swojej firmy, zyskujesz przy tym komfortowe miejsce do spotkań i pracy.

Usługi dodatkowe:cena w PLN netto
Porady i obsługa prawna przez kancelarię prawną współpracującą z naszym biurem na miejscu, w naszej siedzibiecena ustalana indywidualnie
kopiowanie i drukowanie czarno-białe w formacie A41,50 zł/stronę do 10 szt. dziennie*
kopiowanie i drukowanie kolorowe w formacie A41,90 zł/stronę do 10 szt. dziennie*
skanowanie1,50 zł/stronę do 10 szt. dziennie*
wysyłka poczty na żądanie5,00 + opłata pocztowa

* – powyżej 10 sztuk cena drukowania i skanowania 0,25 zł/str.

Close

Join Now

Join our great coworking space and community. Please fill out the form and our manager will get back asap.