COWORKING – GCB GDYNIA

Plan biura coworking w Strefie Biznesu w GdyniNa przestrzeni ostatnich lat freelancing i mikroprzedsiębiorstwa są istotnym i dynamicznie rozwijającym się sektorem polskiego rynku. Start-up’y oraz niewielkie firmy prężnie rozwijają się również w Gdyni. To właśnie w Trójmieście powstają niezwykle ciekawe, biznesowe inicjatywy o wielkim potencjale. Chcemy wspierać przedsiębiorców z Gdyni i całego Trójmiasta, udostępniając im przestrzeń biurową, w której będą mogli się rozwijać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ludzi niezależnych, wolnych strzelców oraz mikroprzedsiębiorców, stworzyliśmy miejsce dogodne zarówno do pracy, jak i spotkań biznesowych. Oferujemy komfortowe biuro w Gdyńskim Centrum Biznesu, zlokalizowane przy Placu Kaszubskim 8 w Gdyni. Biuro umożliwia pracę zespołową (w salkach konferencyjnych) oraz pracę indywidualną (przy samodzielnych stanowiskach – biurkach).

CZYM JEST COWORKING?

Dosłownie znaczy to tyle, co „wspólne pracowanie”. Każdy pracuje dla siebie, ale pod jednym dachem. To idealne rozwiązanie dla wolnych strzelców, którzy nie dysponują komfortowymi warunkami do pracy w domu. Biuro coworkingowe daje również możliwości pracy zespołowej – może być miejscem spotkań biznesowych, omawiania projektów, przeprowadzania burzy mózgów. Biura coworkingowe dają swobodę działania – przychodzisz do nich wtedy, kiedy potrzebujesz. 

Coworking to jednak nie tylko praca. To strefa gdzie możesz poznać nowych ludzi, stworzyć wspólny projekt, nawiązać kontakty biznesowe, spędzić czas w gronie kreatywnych osób. To miejsce, gdzie wiedza powiększa się wraz z powiększającym się gronem coworkerów. Coworking to po prostu społeczność ludzi pracujących!

 

BIURO W CENTRUM GDYNI – ILE KOSZTUJE?

W naszym biurze oferujemy atrakcyjną przestrzeń biurową przystosowaną do swobodnej pracy. Proponujemy dostęp do salki konferencyjnej lub samodzielnych stanowisk pracy w przestrzeni coworkingowej, catering (kawa/herbata/woda) oraz darmowy internet światłowodowy – a wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie. Tworząc przystępną cenowo alternatywę dla wynajmu osobnego lokalu biurowego lub konieczności pracy w domu, zapewniamy Państwu komfortowe miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji (w samym centrum Gdyni) oraz przyjazną atmosferę i przynależność do coworkingowej społeczności.

Nasza strefa coworkingowa wyposażona jest w wygodne duże biurka i kontenerki z szufladami, a także w duże szafy zamykane na kluczyk, w których klienci mogą przechowywać swoje dokumenty. Ilość szaf ograniczona i są dostępne za dodatkową opłatą – 50 zł netto/mc.

Miejsce do pracy dostępne jest w następujących wariantach:

  • 1 godzina – 10 zł netto
  • 1 dzień (8 godzin pracy) – 50 zł netto
  • Abonament 5 dniowy – 150 zł netto
  • Abonament 10 dniowy – 250 zł netto
  • Abonament 15 dniowy – 350 zł netto
  • Abonament 30 dniowy – 450 zł netto
  • Abonament miesięczny z umową stałą* – 400 zł netto/mc
  • Indywidualna, zamykana szafka – 50 zł netto/mc

W każdym miesiącu można wybrać inny, aktualnie korzystny abonament.

* Abonament zawarty na podstawie umowy wynajmu biurka z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia. W tym możliwość rejestracji firmy z adresem naszego biura – gratis.

Close

Join Now

Join our great coworking space and community. Please fill out the form and our manager will get back asap.