COWORKING – GCB GDYNIA

Plan biura coworking w Strefie Biznesu w GdyniNa przestrzeni ostatnich lat freelancing i mikroprzedsiębiorstwa są istotnym i dynamicznie rozwijającym się sektorem polskiego rynku. Start-upy oraz niewielkie firmy prężnie rozwijają się również w Gdyni. To właśnie w Trójmieście powstają niezwykle ciekawe, biznesowe inicjatywy o wielkim potencjale. Chcemy wspierać przedsiębiorców z Gdyni i całego Trójmiasta, udostępniając im przestrzeń biurową, w której będą mogli się rozwijać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ludzi niezależnych, wolnych strzelców oraz mikroprzedsiębiorców, stworzyliśmy miejsce dogodne zarówno do pracy, jak i spotkań biznesowych. Oferujemy komfortowe biura Gdyńskiego Centrum Biznesu, zlokalizowanego przy Placu Kaszubskim 8 w Gdyni. Biura umożliwiają pracę zespołową (w salkach konferencyjnych) oraz pracę indywidualną (przy samodzielnych stanowiskach).

CZYM JEST COWORKING?

Dosłownie znaczy to tyle, co „wspólne pracowanie”. Każdy pracuje dla siebie, ale pod jednym dachem. To idealne rozwiązanie dla wolnych strzelców, którzy nie dysponują komfortowymi warunkami do pracy w domu. Biuro coworkingowe daje również możliwości pracy zespołowej – może być miejscem spotkań biznesowych, omawiania projektów, przeprowadzania burzy mózgów. Biura cooworkingowe dają swobodę działania – przychodzisz do nich wtedy, kiedy potrzebujesz. Możesz zacząć o 9:00, 10:00, po południu lub nie przyjść w ogóle.

Coworking to jednak nie tylko praca. To strefa gdzie możesz poznać nowych ludzi, stworzyć wspólny projekt, nawiązać kontakty biznesowe, spędzić czas w gronie kreatywnych osób. To miejsce, gdzie wiedza powiększa się wraz z powiększającym się gronem coworkerów. Coworking to po prostu społeczność ludzi pracujących!

 

BIURO W CENTRUM GDYNI – ILE KOSZTUJE?

W naszym biurze w Gdyni oferujemy Państwu atrakcyjną przestrzeń biurową przystosowaną do swobodnej pracy. Proponujemy dostęp do salki konferencyjnej, catering (kawa/herbata/woda) oraz darmowy internet bezprzewodowy – a wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie. Tworząc przystępną cenowo alternatywę dla wynajmu osobnego lokalu biurowego lub konieczności pracy w domu, zapewniamy Państwu komfortowe miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji (w samym centrum Gdyni) oraz przyjazną atmosferę i przynależność do coworkingowej społeczności.

Dysponujemy dwoma rodzajami stanowisk pracy w naszej Strefie Coworkingowej:

  • miejsca przy stole w wydzielonej salce konferencyjnej,
  • samodzielne stanowiska pracy (wygodne i duże biurka z szufladami).

Z pomieszczenia ogólnego wydzielona jest salka coworkingowo-konferencyjna ze stołem na 4-6 osób. Jest wyposażona w ekran projekcyjny do rzutnika. Salka jest kameralna i funkcjonalna, oddzielona przeszkloną ścianą od pomieszczenia głównego. Ponadto, strefa coworkingowa wyposażona jest w szafy zamykane na kluczyk, w których klienci mogą przechowywać swoje dokumenty. Ilość szafek ograniczona i są dostępne za dodatkową opłatą – 50 zł netto/mc.

Miejsce do biurka dostępne jest w ramach następujących wariantach:

  • 1 godzina – 10 zł netto
  • 1 dzień (8 godzin pracy) – 50 zł netto
  • Abonament 5 dniowy – 130 zł netto
  • Abonament 10 dniowy – 230 zł netto
  • Abonament 15 dniowy – 330 zł netto
  • Abonament 30 dniowy – 430 zł netto
  • Abonament miesięczny z umową stałą* – 400 zł netto/mc
  • Indywidualna, zamykana szafka – 50 zł netto/mc

W każdym miesiącu można wybrać inny, aktualnie korzystny abonament.

* Abonament zawarty na podstawie umowy wynajmu biurka z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia. W tym możliwość rejestracji firmy z adresem naszego biura – gratis.

Close

Join Now

Join our great coworking space and community. Please fill out the form and our manager will get back asap.